"Ми усвідомлюємо рівень терористичної загрози": у поліції розповіли, як гарантуватимуть безпеку

"Ми усвідомлюємо рівень терористичної загрози": у поліції розповіли, як гарантуватимуть безпеку Об этом сообщает retrans24blogspot.in.ua со ссылкой на СМИ.

Резервні підрозділи поліції, контроль над режимними приміщеннями та глобальні заходи – у поліції усвідомлюють можливі загрози під час президентський виборів. Громадську безпеку там називають найважливішим завданням.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляє прес-служба відомства.

Він наголосив, що кількість масових заходів, пов’язаних з виборами, збільшується кожного дня.

Наголошую на проведені превентивних заходів з недопущення правопорушень. Повинна бути задіяна "поліція діалогу". Ми усвідомлюємо рівень терористичної загрози, тому потрібно проводити також і фільтраційні заходи, – заявив Яровий.

Заступник глави МВС також додав, що усі спецпідрозділи Нацполіції, що перебувають у резервах, будуть задіювати за необхідності.

Окрім того, у поліції вважають необхідним взяти під контроль всі режимні приміщення, особливо зі зброєю та таємними документами.

У відомстві також повідомили, що протягом тижня територіальними органами Нацполіції зареєстровали 350 заяв та повідомлень про порушення, пов’язані з виборчим процесом, розпочали 24 кримінальні провадження.

Вибори президента 2019 Вибори президента 2019: головні дати

Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Mi_usvidomlyuemo_riven_teroristichnoi_zagrozi_u_politsii_rozpovili_yak_garantuvatimut_bezpeku_375771.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя